NAUKA I KSZTAŁCENIE Gwarantujemy dobry początek

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego w zawodzie tapicer oraz krawiec. Wnioski o przyjęcie do klasy 1 należy składać w Dziale Kadr w Polinova Polska Spółka z o.o. Spółka Komandytowa przy alei Polinova 1 w Wągrowcu do 30 czerwca. Wniosek o praktyczną naukę zawodu powinien zwierać: podanie, życiorys, zgodę rodzica (formularze do pobrania poniżej), wykaz ocen za pierwsze półrocze 8 klasy szkoły podstawowej uzupełniony o świadectwo ukończenia szkoły. Z kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne w uzgodnionym terminie. W przypadku zgłoszenia się większej liczby chętnych niż posiadanych miejsc zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia dodatkowo konkursu świadectw.

 

Kariera. Nauka i Kształcenie

W firmie POLINOVA Polska możesz połączyć naukę z kształceniem zawodowym.
Wszystko, co musisz zrobić, to odważyć się na pierwszy krok: aplikację! Zapewniamy kompleksowe wprowadzenie do życia zawodowego.

Oferujemy praktyki zawodowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przygotują Cię do egzaminu w zawodzie tapicera, po którym czeka praca w doskonale wyposażonym zakładzie!

Bierzemy również udział w targach edukacyjnych, organizowanych na terenie miasta Wągrowca, podczas których prezentujemy naszą firmę i możliwości rozwoju zawodowego.

Odwiedzamy szkoły z Wągrowca i okolic, zachęcając do podjęcia przygotowania zawodowego w naszej firmie.

Oferujemy również możliwość odbycia kierunkowych praktyk studenckich.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami i uczelniami. Zachęcamy i pomagamy w organizacji wycieczek po zakładzie. Chętnie pokazujemy uczniom i studentom, jak wygląda praca w POLINOVA Polska. To doskonała okazja na poznanie procesu produkcyjnego, technologii i pracowników naszej firmy, a także pierwszy krok w kształtowaniu własnej ścieżki zawodowej.

Video: Polinova jako pracodawca