SZWALNIA Estetyczne piękno mebla

Unsere Produktion. Szwalnia

Każdy mebel wyprodukowany w POLINOVA Polska ma swoją indywidualną historię powstania. Od pierwszego szkicu uwzględniane są życzenia klientów. Każdy detal jest starannie projektowany i opracowywany, aby uzyskać wymarzony efekt końcowy.

Efekt ten jest w dużej mierze zasługą pokrowca tapicerskiego, dlatego w Szwalni, gdzie powstają pokrowce, pracują najwyższej klasy profesjonaliści potrafiący oddać w szwach piękno mebli.

Zanim poszczególne formatki skóry – elementy pokrowca – zostaną zszyte i połączone w jedną całość, przechodzą przez stanowiska obróbki wstępnej.

Przygotowany zestaw formatek trafia do profesjonalnych szwaczy, którzy wykonują pokrowiec, manualnie zszywając wstępnie obrobione formatki. W Szwalni używamy wyłącznie najnowszych maszyn gwarantujących doskonałą jakość. To pracownik, a nie maszyna, tworzą estetykę i piękno, które zachwycają klientów zakładu POLINOVA Polska. Na samym końcu tej części procesu, zanim pokrowiec zostanie przekazany do Tapicerni, zostaje dokładnie skontrolowany.

Dobra organizacja pracy, zaangażowanie doświadczonych pracowników i ich dokładność podczas szycia składa się na zadowolenie klienta, a przez to na ogólny sukces firmy. Meble idealne od pierwszego szkicu po ostatni szew. Estetyka i trwałość – to nasze meble.