TAPICERNIA Perfekcyjne dzieło

Unsere Produktion. Tapicernia

Zanim gotowy mebel trafi do klienta, przechodzi długą drogę. Proces produkcyjny obejmuje wiele działów, w których wyrób przechodzi liczne kontrole jakościowe, gwarantujące i potwierdzające, że wykonanie było perfekcyjne. Końcowy efekt produkcji mebli w zakładzie POLINOVA Polska można podziwiać w Tapicerni; to tam powstają szlachetne, stylowe meble.

Proces tapicerowania polega na nakładaniu starannie przygotowanych pokrowców z najwyższej jakości skór na opiankowane szkielety mebli. Dokonują tego tapicerzy z długoletnim doświadczeniem, którzy dbają o każdy szczegół wykonania.

Dbając o najwyższą jakość produkcji mebli, zakład POLINOVA Polska prowadzi własną szkołę przyuczania do zawodu tapicera, gdzie przyszli pracownicy kształcą się pod okiem nauczycieli zawodu – naszych najlepszych tapicerów.

Pracę tapicera zwieńcza montaż końcowy polegający na mocowaniu okuć-akcesoriów do poszczególnych elementów kompletu meblowego.

Gotowy komplet trafia na podest, gdzie uzupełniany jest o zagłówki, poduszki itp. Po starannym wyczyszczeniu, ostatecznym uformowaniu i wykonaniu dokumentacji fotograficznej komplet poddawany jest ostatecznej kontroli jakości.

Pełnia stylu w wyrobach zakładu POLINOVA Polska to efekt pracy zaawansowanej technologii i specjalistów, którzy przykładają uwagę do najmniejszych szczegółów tapicerskiego zawodu.